درباره نیم وود

نیم‌وود در نیمه‌ی اول است. هنوز ابتدای بازی است و نیم‌وود مانند بازیکن تازه واردی است که در میان انبوه قدیمی‌ترهای این صنعت سعی می‌کند تا راه خود را هموار کند.

نیم‌وود یک شرکت کوچک و مستقل است که با اتکا به یک تیم کوچک سعی می‌کند تا محصولات چوبی با دیدی متفاوت را به بازار ایران معرفی کند. در این مجموعه سعی می‌شود تا ایده‌های جدیدتر صنعت چوب به خصوص در ایران، مورد توجه قرار گیرند. دلیل پیدایش این مجموعه بسط همین ایده‌ها است. ایده‌هایی که منجر به تولید محصولاتی شوند تا با قیمت مناسب در اختیار همگان قرار گیرند. محصولاتی که شاید در بازار ایران کمتر به آنها پرداخته شده یا مشابه خارجی آنها وارد شده و قیمت گزافی پیدا می‌کنند.

زیبایی در سادگی است. در نیم‌وود تلاش می‌شود تا محصولات با ساده‌ترین روش ممکن تولید شوند. از چوب طبیعی استفاده و کمتر از کامپوزیت‌های معمول این صنعت استفاده می‌شود. ابزار پیچیده‌ای در کار نیست و تمام ماشین‌ آلات در ایران ساخته شده‌اند. چوب،نور و فلزات ترکیبات زیبایی ایجاد می‌کنند که می‌توانند حس تازگی چوب طبیعی را آغشته به مدرنیته‌ی دنیای امروز کنند.

این مجموعه سعی می‌کند تا نیمه‌ی اول خود را طوری بازی کند تا هنگامی که نیمه‌ی دوم فرا می‌رسد، شما با اعتماد کامل نیمه‌ی دوم را ببرید.